Aktuální nabídka strojůKEMPER Champion 4500

Prodáme adaptér KEMPER Champion 4500 s nosnou konzolou pro samojízdné sklízecí řezačky. Je v hodný pro sklizeň kukuřice na siláž, pro sklizeň metodou GPS (celoplodinová siláž), vojtěšky, řepky, bobu, prosa, slunečnice a ostatních vysokostébelnatých plodin. Adaptér je širokozáběrový (4,5 m), nezávislý na řádcích porostu. Adaptér je po generální opravě v perfektním stavu se zárukou, možnost agregace s řezačkou CLAAS.

    

Polonesený pluh REGENT TAURUS NON-STOP 200S-CX

Jedná se o polonesený plně otáčivý pluh, šesti radličný, REGENT TAURUS NON-STOP Variabel 200 S-CX . Je vyroben a určen výlučně k použití při orání v oblasti zemědělského zpracování půdy.
    

Kolový traktor CASE 7220 MAGNUM Pro, rok výroby 1997

Technické parametry:
Šesti válcový vodou chlazený přeplňovaný motor o výkonu 200 PS. Převýšení kroutícího momentu 30%. Měrná spotřeba paliva 212 g/kWh. Převodovka plný POWER SHIFT-24/6 (včetně plazivých rychlostí), provedení 40 km/hod. Kabina s hlučností 72 dB s manuální klimatizací. Zadní vývodová hřídel 540/1000 otč./min. Dvouokruhové brzdy přívěsu, výkon hydraulického čerpadla 110 l/min. při tlaku 193 bar. (atm.), EHR, max. výkon hydrauliky 85 kN. Traktor byl dosud používán pouze při silniční dopravě nikoliv v zemědělství (pracoval bez velké zátěže)

    

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Copyright © 2002 Rotary Lely Service, spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena.
Autoři serveru si vyhrazují právo chyb zápisu a omylu.